POWERCOIL - UNF 1/2 X 20 - 1.5D 10PACK INS.
RECOIL INSERT UNF 1/2-20X1.5D 10pack
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Length | 0.75" |
| Material | SS304 |
| Thread | 1/2" |
| Thread pitch | 20tpi |
| Thread type | UNF |
| Type | Wire Thread |
Brand: POWERCOIL
Product Code: POWC3534-1/2X1.5DP
SKU: 3534-1/2X1.5DP
Product Code: POWC3534-1/2X1.5DP
SKU: 3534-1/2X1.5DP
All Stores Availability:
13 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$68.07 Each
Ex Tax: $61.88
Box Quantity: 1Ex Tax: $61.88
Qty:
- OR -



