SCREW SDM HEX BARE B8 10-24 X 16
SCREW SDM HEX BARE B8 10-24 X 16
| Diameter in mm | 4.88mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Class 4 |
| Head | Hex |
| Head size | 5/16" |
| Length | 16mm |
| Size | 5/16" |
| Thread pitch | 24tpi |
| Thread type | Fine |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SMHBB810016F
SKU: SMHF8100162
Product Code: SMHBB810016F
SKU: SMHF8100162
All Stores Availability:
3454 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$534.79 Per 1000
Ex Tax: $486.17
Box Quantity: 1000Ex Tax: $486.17
Qty:
- OR -



