SCREW T17 HEX CYC ASSY C4 14-10 X 50 BLUE RIDGE
SCREW T17 HEX CYC ASSY C4 14-10 X 50 BLUE RIDGE
| Colour | Blue Ridge |
| Diameter | |
| Diameter in mm | 6.3mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Class 4 Painted |
| Head | Hex Seal |
| Head size | 3/8" |
| Length | 50mm |
| Size | 3/8" |
| Thread pitch | 10tpi |
| Thread type | Course |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: STHBRAC414050BI
SKU: STHBRAC414050BI
Product Code: STHBRAC414050BI
SKU: STHBRAC414050BI
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$8,094.80 Per 1000
Ex Tax: $7,358.91
Box Quantity: 250Ex Tax: $7,358.91
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 250



