SCREW VORTEX STUD C3 M5.4-16 X 16
SCREW VORTEX STUD C3 M5.4-16 X 16
| Diameter | 5.4mm |
| Diameter in mm | 5.4mm |
| Drive | Phillips |
| Finish | Class 3 |
| Length | 16mm |
| Size | #02 |
| Thread pitch | 16tpi |
| Thread type | Course |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SVFTC3M54016
SKU: SUFC3540162
Product Code: SVFTC3M54016
SKU: SUFC3540162
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$479.74 Per 1000
Ex Tax: $436.13
Box Quantity: 1000Ex Tax: $436.13
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 1000



