SCREW ZIP-IT BRA HEX BARE B8 M6.2-13 X 55
SCREW ZIP-IT BRA HEX BARE B8 M6.2-13 X 55
| Diameter in mm | 6.2mm |
| Drive | Hex |
| Finish | Class 4 |
| Head | Hex |
| Head size | 5/16" |
| Length | 55mm |
| Size | 5/16" |
| Thread pitch | 13tpi |
| Thread type | Course |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SVHBRAB8M62055
SKU: SUHC862055D
Product Code: SVHBRAB8M62055
SKU: SUHC862055D
All Stores Availability:
4850 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$6,846.25 Per 1000
Ex Tax: $6,223.86
Box Quantity: 250Ex Tax: $6,223.86
Qty:
- OR -



