SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M/FINE M22-1.50 X 40MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M/FINE M22-1.50 X 40MM SCREW ONLY
| Diameter | 22mm |
| Diameter in mm | 22mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 40mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Thread | M22 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX10PMF221500040SO
SKU: SHX10PMF221500040SO
Product Code: SHX10PMF221500040SO
SKU: SHX10PMF221500040SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$62,286.21 Per 100
Ex Tax: $56,623.83
Box Quantity: 25Ex Tax: $56,623.83
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



