SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M/FINE M30-2.00 X 100MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M/FINE M30-2.00 X 100MM SCREW ONLY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 100mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 10.9 |
| Thread | M30 |
| Thread pitch | 2mm |
| Thread type | Metric Fine |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX10PMF302000100SO
SKU: BS10PFM300100
Product Code: SHX10PMF302000100SO
SKU: BS10PFM300100
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$419,460.72 Per 100
Ex Tax: $381,327.93
Box Quantity: 5Ex Tax: $381,327.93
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 5



.jpg)