SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M22-2.50 X 50MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 10.9 PLN M22-2.50 X 50MM SCREW ONLY
| Diameter | 22mm |
| Diameter in mm | 22mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 50mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Thread | M22 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX10PM220050SO
SKU: SHX10PM220050SO
Product Code: SHX10PM220050SO
SKU: SHX10PM220050SO
All Stores Availability:
14 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$47,664.01 Per 100
Ex Tax: $43,330.92
Box Quantity: 1Ex Tax: $43,330.92
Qty:
- OR -



.jpg)