SET SCREW HEX HEAD 10.9 ZINC M18-2.50 X 45MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 10.9 ZINC M18-2.50 X 45MM SCREW ONLY
| Diameter | 18mm |
| Diameter in mm | 18mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 45mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Thread | M18 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX10ZM180045SO
SKU: SHX10ZM180045SO
Product Code: SHX10ZM180045SO
SKU: SHX10ZM180045SO
All Stores Availability:
5 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$16,324.47 Per 100
Ex Tax: $14,840.43
Box Quantity: 25Ex Tax: $14,840.43
Qty:
- OR -



.jpg)