SET SCREW HEX HEAD 12.9 PLN M30-3.50 X 90MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 12.9 PLN M30-3.50 X 90MM SCREW ONLY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Grade 12.9 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX12PM300090SO
SKU: SHX12PM300090SO
Product Code: SHX12PM300090SO
SKU: SHX12PM300090SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$284,337.88 Per 100
Ex Tax: $258,488.98
Box Quantity: 5Ex Tax: $258,488.98
Qty:
- OR -



