SET SCREW HEX HEAD 4.6 GAL M24-3.00 X 130MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 4.6 GAL M24-3.00 X 130MM SCREW ONLY
| Diameter | 24mm |
| Diameter in mm | 24mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 130mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Smc624130G |
| Spec 1 | As1111.2 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M24 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX46GM240130SO
SKU: BS46GCM240130
Product Code: SHX46GM240130SO
SKU: BS46GCM240130
All Stores Availability:
1 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$17,337.13 Per 100
Ex Tax: $15,761.03
Box Quantity: 10Ex Tax: $15,761.03
Qty:
- OR -



