SET SCREW HEX HEAD 4.6 ZINC M 4-0.70 X 12MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 4.6 ZINC M 4-0.70 X 12MM SCREW ONLY
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 12mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX46ZM040012SO
SKU: SSM412
Product Code: SHX46ZM040012SO
SKU: SSM412
All Stores Availability:
1215 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$411.42 Per 100
Ex Tax: $374.02
Box Quantity: 200Ex Tax: $374.02
Qty:
- OR -



.jpg)