SET SCREW HEX HEAD 4.6 ZINC M 5-0.80 X 10MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 4.6 ZINC M 5-0.80 X 10MM SCREW ONLY
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 10mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Spec 1 | As1111.2 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX46ZM050010SO
SKU: BS46ZCM050010
Product Code: SHX46ZM050010SO
SKU: BS46ZCM050010
All Stores Availability:
1497 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$319.52 Per 100
Ex Tax: $290.47
Box Quantity: 200Ex Tax: $290.47
Qty:
- OR -



.jpg)