SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M10-1.50 X 65MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M10-1.50 X 65MM SCREW ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 65mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88GM100065SO
SKU: BS88GCM100065
Product Code: SHX88GM100065SO
SKU: BS88GCM100065
All Stores Availability:
659 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,053.05 Per 100
Ex Tax: $3,684.59
Box Quantity: 75Ex Tax: $3,684.59
Qty:
- OR -


