SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M30-3.50 X 110MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M30-3.50 X 110MM SCREW ONLY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 110mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88GM300110SO
SKU: BS88GCM300110
Product Code: SHX88GM300110SO
SKU: BS88GCM300110
All Stores Availability:
4 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$35,596.10 Per 100
Ex Tax: $32,360.09
Box Quantity: 5Ex Tax: $32,360.09
Qty:
- OR -



