SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M36-4.00 X 100MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M36-4.00 X 100MM SCREW ONLY
| Diameter | 36mm |
| Diameter in mm | 36mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 100mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M36 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88GM360100SO
SKU: BS88GCM360100
Product Code: SHX88GM360100SO
SKU: BS88GCM360100
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$53,233.54 Per 100
Ex Tax: $48,394.13
Box Quantity: 5Ex Tax: $48,394.13
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 5



