SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M42-4.50 X 200MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M42-4.50 X 200MM SCREW ONLY
| Diameter | 42mm |
| Diameter in mm | 42mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 200mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M42 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88GM420200SO
SKU: BS88GCM420200
Product Code: SHX88GM420200SO
SKU: BS88GCM420200
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$136,090.44 Per 100
Ex Tax: $123,718.58
Box Quantity: 2Ex Tax: $123,718.58
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 2



