SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 5-0.80 X 50MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 5-0.80 X 50MM SCREW ONLY
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 50mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM050050SO
SKU: M93305050
Product Code: SHX88PM050050SO
SKU: M93305050
All Stores Availability:
965 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$814.46 Per 100
Ex Tax: $740.42
Box Quantity: 200Ex Tax: $740.42
Qty:
- OR -



.jpg)