SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 6-1.00 X 20MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 6-1.00 X 20MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 20mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM060020SO
SKU: 880007
Product Code: SHX88PM060020SO
SKU: 880007
All Stores Availability:
2398 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$427.85 Per 100
Ex Tax: $388.95
Box Quantity: 100Ex Tax: $388.95
Qty:
- OR -



.jpg)