SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 8-1.25 X 160MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M 8-1.25 X 160MM SCREW ONLY
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 160mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM080160SO
SKU: SHX88PM080160SO
Product Code: SHX88PM080160SO
SKU: SHX88PM080160SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$22,566.20 Per 100
Ex Tax: $20,514.73
Box Quantity: 20Ex Tax: $20,514.73
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 20



.jpg)