SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M16-2.00 X 80MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M16-2.00 X 80MM SCREW ONLY
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 80mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M16 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM160080SO
SKU: BS88PCM160080
Product Code: SHX88PM160080SO
SKU: BS88PCM160080
All Stores Availability:
98 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$7,717.18 Per 100
Ex Tax: $7,015.62
Box Quantity: 25Ex Tax: $7,015.62
Qty:
- OR -



.jpg)