SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 6-1.00 X 80MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 6-1.00 X 80MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 80mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM060080SO
SKU: 470836
Product Code: SHX88ZM060080SO
SKU: 470836
All Stores Availability:
590 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,937.25 Per 100
Ex Tax: $4,488.41
Box Quantity: 100Ex Tax: $4,488.41
Qty:
- OR -



.jpg)