SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 8-1.25 X 90MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 8-1.25 X 90MM SCREW ONLY
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM080090SO
SKU: 470846
Product Code: SHX88ZM080090SO
SKU: 470846
All Stores Availability:
1380 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$5,399.30 Per 100
Ex Tax: $4,908.45
Box Quantity: 100Ex Tax: $4,908.45
Qty:
- OR -



.jpg)