SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M/FINE M24-2.00 X 40MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M/FINE M24-2.00 X 40MM SCREW ONLY
| Diameter | 24mm |
| Diameter in mm | 24mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 40mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M24 |
| Thread pitch | 2mm |
| Thread type | Metric Fine |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZMF242000040SO
SKU: 815357
Product Code: SHX88ZMF242000040SO
SKU: 815357
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$32,766.20 Per 100
Ex Tax: $29,787.45
Box Quantity: 10Ex Tax: $29,787.45
Qty:
- OR -



.jpg)