SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 130MM 17MM A/F SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 130MM 17MM A/F SCREW ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 130mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M10 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM10013017AFSO
SKU: SHX88ZM10013017AFSO
Product Code: SHX88ZM10013017AFSO
SKU: SHX88ZM10013017AFSO
All Stores Availability:
17 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,618.30 Per 100
Ex Tax: $12,380.27
Box Quantity: 50Ex Tax: $12,380.27
Qty:
- OR -



.jpg)