SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 140MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 140MM SCREW ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 140mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM100140SO
SKU: BS88ZCM100140
Product Code: SHX88ZM100140SO
SKU: BS88ZCM100140
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$16,979.20 Per 100
Ex Tax: $15,435.64
Box Quantity: 50Ex Tax: $15,435.64
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



.jpg)