SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M14-2.00 X 190MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M14-2.00 X 190MM SCREW ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 14mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 190mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M14 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM140190SO
SKU: SHX88ZM140190SO
Product Code: SHX88ZM140190SO
SKU: SHX88ZM140190SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$38,410.56 Per 100
Ex Tax: $34,918.69
Box Quantity: 10Ex Tax: $34,918.69
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



.jpg)