SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M20-2.50 X 110MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M20-2.50 X 110MM SCREW ONLY
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 110mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM200110SO
SKU: BS88ZCM200110
Product Code: SHX88ZM200110SO
SKU: BS88ZCM200110
All Stores Availability:
13 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$33,260.07 Per 100
Ex Tax: $30,236.43
Box Quantity: 10Ex Tax: $30,236.43
Qty:
- OR -



.jpg)