SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M20-2.50 X 65MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M20-2.50 X 65MM SCREW ONLY
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 65mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Quick find or apn | Smc820065Z |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM200065SO
SKU: 470233
Product Code: SHX88ZM200065SO
SKU: 470233
All Stores Availability:
386 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$6,860.44 Per 100
Ex Tax: $6,236.76
Box Quantity: 25Ex Tax: $6,236.76
Qty:
- OR -



.jpg)