SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M22-2.50 X 100MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M22-2.50 X 100MM SCREW ONLY
| Diameter | 22mm |
| Diameter in mm | 22mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 100mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M22 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM220100SO
SKU: SHX88ZM220100SO
Product Code: SHX88ZM220100SO
SKU: SHX88ZM220100SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$120,818.65 Per 100
Ex Tax: $109,835.14
Box Quantity: 10Ex Tax: $109,835.14
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



.jpg)