SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M24-3.00 X 250MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M24-3.00 X 250MM SCREW ONLY
| Diameter | 24mm |
| Diameter in mm | 24mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 250mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M24 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM240250SO
SKU: BS88ZCM240250
Product Code: SHX88ZM240250SO
SKU: BS88ZCM240250
All Stores Availability:
10 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$211,738.18 Per 100
Ex Tax: $192,489.25
Box Quantity: 5Ex Tax: $192,489.25
Qty:
- OR -



.jpg)