SET SCREW HEX HEAD G2 ZINC BSW 1/4'' X 2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G2 ZINC BSW 1/4'' X 2'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2" |
| Material | Grade 2 |
| Quick find or apn | Sbc204020Z |
| Spec 1 | As2451 |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG2ZW060200SO
SKU: BSMSZW0250200
Product Code: SHXG2ZW060200SO
SKU: BSMSZW0250200
All Stores Availability:
211 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,514.40 Per 100
Ex Tax: $1,376.73
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,376.73
Qty:
- OR -



.jpg)