SET SCREW HEX HEAD G2 ZINC BSW 3/8'' X 1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G2 ZINC BSW 3/8'' X 1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1/2'' |
| Material | Grade 2 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG2ZW100050SO
SKU: MSHSZP3812
Product Code: SHXG2ZW100050SO
SKU: MSHSZP3812
All Stores Availability:
1306 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$980.42 Per 100
Ex Tax: $891.29
Box Quantity: 200Ex Tax: $891.29
Qty:
- OR -



.jpg)