SET SCREW HEX HEAD G5 PLN UNC 5/8'' X 1'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G5 PLN UNC 5/8'' X 1'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG5PC160100SO
SKU: SHXG5PC160100SO
Product Code: SHXG5PC160100SO
SKU: SHXG5PC160100SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,065.20 Per 100
Ex Tax: $1,877.45
Box Quantity: 25Ex Tax: $1,877.45
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



.jpg)