SET SCREW HEX HEAD G5 PLN UNF 7/16'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G5 PLN UNF 7/16'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/16" |
| Diameter in mm | 11.11mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/4" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 7/16" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG5PF110125SO
SKU: 846233
Product Code: SHXG5PF110125SO
SKU: 846233
All Stores Availability:
598 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,668.00 Per 100
Ex Tax: $1,516.36
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,516.36
Qty:
- OR -



.jpg)