SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 3/8'' X 5'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 3/8'' X 5'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 5" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PC100500SO
SKU: SHXG8PC100500SO
Product Code: SHXG8PC100500SO
SKU: SHXG8PC100500SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$14,665.84 Per 100
Ex Tax: $13,332.58
Box Quantity: 50Ex Tax: $13,332.58
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



.jpg)