SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 5/8'' X 3'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 5/8'' X 3'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 3" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PC160300SO
SKU: SHXG8PC160300SO
Product Code: SHXG8PC160300SO
SKU: SHXG8PC160300SO
All Stores Availability:
10 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,181.81 Per 100
Ex Tax: $11,983.46
Box Quantity: 25Ex Tax: $11,983.46
Qty:
- OR -



.jpg)