SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 5/8'' X 5-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNC 5/8'' X 5-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 5-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PC160550SO
SKU: SHXG8PC160550SO
Product Code: SHXG8PC160550SO
SKU: SHXG8PC160550SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$23,613.76 Per 100
Ex Tax: $21,467.05
Box Quantity: 15Ex Tax: $21,467.05
Qty:
- OR -



.jpg)