SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1-1/4'' X 3'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1-1/4'' X 3'' SCREW ONLY
| Diameter | 1-1/4" |
| Diameter in mm | 31.75mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 3" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1-1/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF320300SO
SKU: SHXG8PF320300SO
Product Code: SHXG8PF320300SO
SKU: SHXG8PF320300SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$74,900.58 Per 100
Ex Tax: $68,091.44
Box Quantity: 4Ex Tax: $68,091.44
Qty:
- OR -



.jpg)