SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1'' - 12 TPI X 2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1'' - 12 TPI X 2'' SCREW ONLY
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 2" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1" |
| Thread pitch | 12tpi |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF25120200SO
SKU: SHXG8PF25120200SO
Product Code: SHXG8PF25120200SO
SKU: SHXG8PF25120200SO
All Stores Availability:
7 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$20,266.90 Per 100
Ex Tax: $18,424.45
Box Quantity: 5Ex Tax: $18,424.45
Qty:
- OR -



.jpg)