SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1/2'' |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF060050SO
SKU: 451336
Product Code: SHXG8PF060050SO
SKU: 451336
All Stores Availability:
69 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$505.08 Per 100
Ex Tax: $459.16
Box Quantity: 200Ex Tax: $459.16
Qty:
- OR -



.jpg)