SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 5/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 5/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 5/8" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF060063SO
SKU: 451337
Product Code: SHXG8PF060063SO
SKU: 451337
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$505.08 Per 100
Ex Tax: $459.16
Box Quantity: 100Ex Tax: $459.16
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 200



.jpg)