SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 7/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/4'' X 7/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 7/8" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF060088SO
SKU: SHXG8PF060088SO
Product Code: SHXG8PF060088SO
SKU: SHXG8PF060088SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$611.08 Per 100
Ex Tax: $555.53
Box Quantity: 200Ex Tax: $555.53
Qty:
- OR -



.jpg)