SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 3/8'' X 5/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 3/8'' X 5/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 5/8" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF100063SO
SKU: SHXG8PF100063SO
Product Code: SHXG8PF100063SO
SKU: SHXG8PF100063SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,134.85 Per 100
Ex Tax: $1,031.68
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,031.68
Qty:
- OR -



.jpg)