SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 5/8'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 5/8'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1-3/4" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF160175SO
SKU: 451631
Product Code: SHXG8PF160175SO
SKU: 451631
All Stores Availability:
11 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,299.81 Per 100
Ex Tax: $2,999.83
Box Quantity: 25Ex Tax: $2,999.83
Qty:
- OR -



.jpg)