SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 9/16'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 9/16'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 9/16" |
| Diameter in mm | 14.29mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1-3/4" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 9/16" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF140175SO
SKU: SHXG8PF140175SO
Product Code: SHXG8PF140175SO
SKU: SHXG8PF140175SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$3,703.88 Per 100
Ex Tax: $3,367.16
Box Quantity: 25Ex Tax: $3,367.16
Qty:
- OR -



.jpg)