SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 1/2'' X 1-3/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 1/2'' X 1-3/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 3-3/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC120138SO
SKU: 453297
Product Code: SHXG8ZC120138SO
SKU: 453297
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,923.02 Per 100
Ex Tax: $1,748.20
Box Quantity: 50Ex Tax: $1,748.20
Qty:
- OR -



