SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/4'' X 1-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/4'' X 1-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC200150SO
SKU: 453504
Product Code: SHXG8ZC200150SO
SKU: 453504
All Stores Availability:
648 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$5,395.58 Per 100
Ex Tax: $4,905.07
Box Quantity: 25Ex Tax: $4,905.07
Qty:
- OR -



.jpg)