SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/4'' X 5-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/4'' X 5-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC200550SO
SKU: SHXG8ZC200550SO
Product Code: SHXG8ZC200550SO
SKU: SHXG8ZC200550SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$41,291.35 Per 100
Ex Tax: $37,537.59
Box Quantity: 10Ex Tax: $37,537.59
Qty:
- OR -



