SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/8'' X 5'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 3/8'' X 5'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC100500SO
SKU: SHXG8ZC100500SO
Product Code: SHXG8ZC100500SO
SKU: SHXG8ZC100500SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$20,863.91 Per 100
Ex Tax: $18,967.19
Box Quantity: 50Ex Tax: $18,967.19
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



